O mnie

Ewa Linda fryzjerka specjalista trycholog . Pochodzę z polskiego małego miasta Wągrowca.
Tam wszystko się zaczęło , już od dziecka interesowałam się fryzjerstwiem od lalek po rodzinne głowy od warkoczy do fryzur wieczorowych , cięć i koloryzacji .
Moi rodzice nie przepadali za moim hobby . Ukierunkowali mnie na profil ogólny i ekonomiczny.
Niestety nie mogłam oderwać się od mojego przeznaczenia tak wiec Laurent , Akademia Prędki, Kursy Barberingu, Strzyżeń , Koloryzacji oraz Specjalizacji Trychologiczno – Medycznej .
W roku 2009 przeprowadziłam się do Szwecji , nie było łatwo kiedy jest się obcokrajowcem . Miałam 1 cel praca i robienie kursów szkoleń dotyczących włosów oraz skóry głowy.
Mapa moich marzeń wypełniała się i tworzyłam nowa ,powiększałam ja w miarę realnych fantazji które stawały się rzeczywistością.
NAUKA TO POTĘGI KLUCZ
Na drodze mojego życia poznawałam coraz to więcej ludzi z mojej branży, którzy pomogli osiągnąć razem ze mną mój sukces.
W 2013 r otworzyłam swój biznes fryzjersko-trychologiczny w Szwecji . Zrobienie specjalizacji Trychologa umocniło mnie w zawodzie i tam gdzie kosmetyki fryzjerskie nie dają rady trychologia radzi sobie bezbłędnie .
Chciałabym podziękować Magdalenie Parzyszek oraz Magdalenie Kani które otworzyły mi drzwi do przyszłości i nauczyły mnie bardzo wiele .
Dzięki pracy w Sayso u Kochi Faraj oraz współpracy i rekomendacji Monika Osinska Dominika Gawel przeniosły mnie do HairCenter Dr.Marzeny Langer Kluczem do sukcesu jest skromność sumienność ciężka praca edukacja oraz nie poddawanie się kiedy jest naprawdę ciężko