KIM JEST EWA PAWLICKA ?

Kobieta pracująca , która żadnej pracy się nie boi. Skupiona na pasji i nauce. Już  od dziecka interesowałam się fryzjerstwem od lalek po rodzinne głowy od warkoczy do fryzur wieczorowych , cięć i koloryzacji. Moi rodzice nie przepadali za moim hobby . Ukierunkowały mnie na profil ogólny i ekonomiczny. Niestety nie mogłam oderwać się od mojego przeznaczenia tak wiec Laurent , Akademia Prędki, Kursy Barberingu, Strzyżeń , Koloryzacji oraz Specjalizacji Trychologiczno – Medycznej .

W roku 2009 przeprowadziłam się do Szwecji , nie było łatwo kiedy jest się obcokrajowcem . Miałam 1 cel praca i  kursy szkoleń dotyczących włosów oraz skóry głowy. Mapa moich marzeń wypełniała się i tworzyłam nowa ,powiększałam ja w miarę realnych fantazji, które stawały się rzeczywistością.

NAUKA TO POTĘGI KLUCZ

Na drodze mojego życia poznawałam coraz to więcej ludzi z mojej branży, którzy pomogli osiągnąć razem ze mną mój sukces.

W 2013 r otworzyłam swój biznes fryzjersko-trychologiczny w Szwecji . Zrobienie specjalizacji Trychologa umocniło mnie w zawodzie i tam gdzie kosmetyki fryzjerskie nie dają rady trychologia radzi sobie bezbłędnie .

Kluczem do sukcesu jest skromność sumienność ,ciężka praca ,edukacja oraz nie poddawanie się, kiedy jest naprawdę ciężko.