Zabiegi w EWAS Hair CARE na skórę głowy

Dermapen

Pozwala  na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł.  

Technologia Dermapen

Urządzenie Dermapen to nowoczesna technologia automatycznego nakłuwania skóry za pomocą pulsujących igieł. Zabieg umożliwia wprowadzanie substancji czynnych w głębsze warstwy skóry. Dermapen pozwala wybrać głębokość iniekcji w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm. Urządzenie wyposażone jest w wymienne igły, które gwarantują sterylność zabiegu. Dermapen wyróżnia większa precyzja i efektywność dzięki technologii wibrujących igieł. Zabieg wyróżnia wysoka skuteczność spowodowana łatwym przenikaniem substancji czynnych w skórę. Jednocześnie zabieg jest wyjątkowo komfortowy dla pacjenta. Mała inwazyjność zabiegu powoduje szybki powrót pacjenta do codziennych obowiązków i minimalizuje ryzyko powikłań. Wskazania do zabiegu to blizny, rozstępy, zmarszczki i zwiotczała skóra. Wykorzystanie technologii AOVN™ (Advanced Oscillating Vertical Needling) umożliwia wykonanie 1300 nakłuć na sekundę. Igły nie zawierają niklu i chromu, co zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Wykonane są z materiału molibden, który służy do produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki dużej wytrzymałości materiału igły są wyjątkowo cienkie. Podczas jednego zabiegu możliwe jest nakłuwanie na różnych głębokościach. Urządzenie przypomina pióro, które posiada wymienną głowicę z 12 igłami.

zastopować wypadanie włosów,

poprawić ukrwienie skóry.a skore glowy

Mesotherapy

Świetne efekty w walce z łysieniem daje mezoterapia igłowa. Zabiegi polegają na podaniu substancji aktywnych  za pomocą specjalnej igły – kaniuli. 

Zabiegi są skuteczne, a przy tym bezpieczne i bezbolesne. Stosuje się je we wszystkich rodzajach łysienia. Dla uzyskania satysfakcjonujących rezultatów należy wykonać około 4 – 7 zabiegów.  

To preparaty hamujące wypadanie włosów przeznaczone do mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej. Dzięki swoim właściwościom regenerującym wzmacnia cebulki włosa, sprawiając je grubszymi i gęściejszymi.

Skutecznie ogranicza utratę włosów i łysienie. Włosy i skóra głowy są odżywione oraz nawilżone. Produkt do mezoterapii przeznaczony dla kobiet jak i mężczyzn.

Zawieraja one:

 • witaminy
 • aminokwasy
 • minerały
 • koenzymy
 • kwasynukleinowe
 • czynnikiredukujące
 • peptydybiomimetyczne
 • NP
 • DivesMedRichHair
 • RevitaCareHair
 • RRSHLHairvital
 • SRSHairXten
 • DermahealHL
 • Dr.Cyj

Kuracje dobiera sie indywidualie do potrzeb pacjenta

PEELING Specjalistyczny peeling trychologiczny. Skład produktu zawiera komplex naturalnych kwasów owocowych, kwas salicylowy, ekstrakty roślinne i proszek z nasion moreli. Dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę głowy bez utraty włosów, reguluje nadmierne przetłuszczanie się skóry, zapobiega pojawieniu się łupieżu i regeneruje naskórek. Nadaje skórze głowy uczucie świeżości, miękkości i czystości oraz przygotowuje skórę do dalszych etapów pielęgnacji.  

BOTOX ARCTIC BLUE Rewolucyjna formuła zawiera wysokie stężenie prowitaminy B5, kolagenu, witaminy E i niezbędnych aminokwasów, które naprawiają włosy od wewnątrz, przywracając witalność i nawilżając włosy. Rezultaty są widoczne zaraz po zastosowaniu, zwiększając grubość włosów, elastyczności przywracając ich naturalny blask. Przeznaczony dla wszystkich rodzajów włosów, ale przede wszystkim do włosów suchych i zniszczonych (farbowanie, obróbka cieplna itp.). Jego wyjątkowa formuła wysokiej koncentracji sprawia, że w temperaturach poniżej 20 stopni Celsjusza krystalizuje produkt wyglądając jak małe kryształy śniegu.